Farzandingizni Child Tracker yordamida himoya qiling! Farzandingiz oʻz qurilmasida oʻtkazgan vaqtini boshqarishga yordam berish uchun Ekran vaqtini kuzatish funksiyasini qoʻshdik
Bu yangi funksiya sizga farzandingiz qaysi ilovalarda qancha vaqt o‘tkazayotganini va internetda qanday faoliyat yuritayotganini ko‘rishga yordam beradi. Ekran vaqtini nazorat qilish orqali ota-onalar farzandlarining raqamli odatlarini yaxshiroq boshqarishi va vaqtni samarali rejalashtirishda yordam berishi mumkin.
"Biz farzandlarning raqamli xavfsizligi va sog‘lom raqamli odatlarni shakllantirishni maqsad qilganmiz," - deydi kompaniya bosh direktori. "Ekran vaqtini kuzatish funksiyasi ota-onalarga farzandlarining onlayn faoliyatini yaxshiroq nazorat qilish va ular uchun to‘g‘ri ekran vaqtini belgilash imkoniyatini beradi."

Защитите своего ребенка вместе с Child Tracker! Мы добавили функцию контроля экранного времени, чтобы помочь вам управлять временем, проведенным вашим ребенком на устройстве
Новая функция позволяет родителям устанавливать лимиты на время, которое ребенок может проводить на своем устройстве, а также получать отчеты о ежедневной и еженедельной активности. Это поможет предотвратить чрезмерное использование гаджетов и создать здоровые привычки у детей в отношении цифрового времени.
"Мы понимаем, как важно для родителей контролировать экранное время своих детей, особенно в наше время, когда устройства стали неотъемлемой частью жизни," - отметил генеральный директор компании. "Новая функция контроля экранного времени поможет родителям обеспечить баланс между цифровой активностью и другими важными аспектами жизни их детей."
Обновление уже доступно для скачивания в App Store и Google Play. Пользователи могут обновить приложение бесплатно и начать использовать функцию контроля экранного времени, чтобы лучше управлять временем, проводимым их детьми на устройствах, и защитить их от негативных последствий чрезмерного использования гаджетов.